Mikuláš 5. 12. 2023

Milí rodiče,

chcete, aby vaše dítě navštívil opravdový Mikuláš, čert  a anděl? Máte dítě ve věku 0-18 let a bydlíte v Praze?

Pak čtěte dál !

 

Složení naší skupiny:

 

Jméno:

Základní údaje

Délka praxe

Mikuláš

výška 185 cm bez čepice, necelých 60 let věku

37 let

Čert

váha téměř 100 kg bez řetězu, 50 let věku

2 roky

Anděl

andělská tvář, nestárnoucí

8 let

 

Pomůcky:  berla, zvoneček, kniha hříchů, řetěz, pytel na zlobivé děti

 

Foto z archivu:

Popis: Popis: E:\Dokumenty\mikulas.praha10\Mikulas.JPG

My jsme ti větší :) 

 

Pohybujeme se především v oblasti Prahy 10 (Vršovice, Strašnice, Malešice) a blízkém okolí, ale i jinde, záleží na domluvě a hlavně našich časových možnostech.

Jak již bývá zvykem, chodíme 5.12. od ranních až do pozdně večerních hodin a také 4. a 6.12. :).

 

Objednávka a kontakty:

Pokud se pro nás rozhodnete, kontaktujte Mikuláše mailem na adrese mavy@cesnet.cz nebo na mobilu 603 479 168 (Voda) nebo 607 090 250 (O2) (zanechte, prosím, své jméno, adresu a číslo svého mobilního telefonu, abychom vás mohli při našem příchodu kontaktovat). Přijetí objednávky vám potvrdíme ještě týž den. Uzávěrka objednávek je cca 2-3 dny před akcí, ale většinou máme program plný již mnohem dříve. Čas naší návštěvy vám upřesníme nejpozději 2 dny předem pomocí SMS a pokusíme se jej s nejvyšší možnou přesností dodržet. Nicméně prosíme o trochu časové tolerance (alespoň ± 15 min.). Cestujeme od rána a ne vždy se podaří trefit aktuální dopravní situaci v Praze....

Omlouváme se, že nedokážeme reagovat na požadavky zasílané mailem nebo SMS ve dnech konání akce (4-6..12.), neboť se již pohybujeme v terénu. Děkujeme za pochopení.

 

Náš příchod ohlásíme cca 5-1 min. před naší návštěvou na Vámi uvedený mobilní telefon. Při předání dárků pro vaše dítě uvítáme pár informací o něm (jméno, úspěchy, dobré skutky, ale také nejčastější prohřešky a nedostatky). Info je samozřejmě možné poslat i dopředu mailem (nejpozději do 3.12.). Zároveň je možné zvolit produkci stupně LIGHT, MEDIUM, HARD (dle věku dítěte a vašeho uvážení) :).

 

Ceník:

Vzhledem k tomu, že jsme čistě amatérské sdružení a toto není hlavním zdrojem našich příjmů, necháváme výši odměny zcela na vás.